درباره شایا کنترل

شرکت فرآیند کنترل صنعت شايا که اختصاراً نام شايا کنترل را برگزیده است با تکیه بر دانش و تجربیات خود در زمینه طراحی، ساخت، راه اندازی و مشاوره در زمینه سیستم‌های اتوماسیون صنعتی و با ارائه ایده های نوین از طریق شرکت در پروژه‌ های EPC توانسته نقش قابل قبولی را در صنایع کشور ایفا نماید. دریافت نمایندگی انحصاری محصولات اتوماسیون صنعتی سانیو نقطه عطفی در فعالیت­های شرکت شایا کنترل می باشد.

شرکت شایا کنترل با بیش از یک دهه تجربه ارزشمند در زمینه تامین تجهیزات و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی دارای شبکه نمایندگی قدرتمند در سرتاسر ایران می باشد. انجام موفقیت آمیز پروژه هایی نظیر به روز رسانی سیستم کنترل و ناوبری جرثقیل های غول پیکر ریلی و ساحلی، طراحی و ساخت سیستم های کنترل ایستگاههای پمپاژ و تجهیز سیستم‌های کنترل جرثقیل های سقفی و دروازه ای صنایع بزرگ فولاد کشور از آن جمله می باشند.


تاریخچه

راه اندازی سیستم کنترل سافت استارتر ها و اینورترهای مدیوم ولتاژ صنایع پتروشیمی از جمله پتروشیمی مرجان، گواه از نهایت اطمینان مدیران صنایع  های تک به متخصصین اتوماسیون صنعتی شرکت شایا کنترل دارد.

اخذ رتبه 5 صلاحیت پیمانکاری در زمینه انجام پروژه های تاسیسات و اتوماسیون صنعتی از سازمان برنامه و بودجه کشور و دریافت تاییدیه ها و رضایت نامه ها از کارفرمایان محترم  باعث دلگرمی و اطمینان خاطر این مجموعه می باشد.

محصولات شرکت شایا کنترل دارای 18 ماه گارانتی واقعی و 10 سال خدمات پس از فروش بوده و کلیه خدمات توسط پرسنل متخصص این شرکت و شبکه پر قدرت نمایندگی انجام پذیرفته و هرگز برون سپاری نمی گردد.

شرکت شايا کنترل در راستای ارائه مشاوره و خدمات فنی و در جهت پیشرفت و اعتلای صنایع کشور آماده همکاری صمیمانه با صنعتگران محترم می باشد.


ماموریت

متعهد به اقدامات مسئولانه و اخلاقی با توجه به موازین قانونی، دستیابی به کارایی بالا و نتایج عالی از اهداف بلند پروازانه حاصل از چشم انداز ژرف و تایید شده توسط معیارها.

چشم انداز

ما به عنوان یکی از شرکتهای اتوماسیون پیشرو در ایران به مشتریان خود کمک می کنیم تا از راه حلهای هوشمندانه جهت کارآمدی بیشتر استفاده نموده، بهره وری صنعتی را افزایش داده و تاثیرات زیست محیطی را به روش پایدار کاهش دهند.

همکاران تجاری